Zarabiaj razem z Taxi Number One

Z myślą o klientach biznesowych stworzyliśmy specjalną ofertę, odpowiadającą oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających firm. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest dziś możliwość rozliczeń bezgotówkowych. Pozwala to nie tylko rozwiązać problem każdorazowego rozliczania licznych podróży, ale dodatkowo zapewnia elastyczność i pełną kontrolę nad firmowym budżetem przeznaczonym na podróże.

Oferujemy płatności bezgotówkowe w dwóch wariantach: prepaid (do zrealizowania także przez klientów indywidualnych) oraz postpaid (wyłącznie po podpisaniu umowy). Udostępniamy także opcję skorzystania z automatu do wystawiania faktur – po każdym kursie klient otrzymuje SMS-a z linkiem do panelu umożliwiającego pobranie wszystkich dotychczasowych faktur oraz zamawianie faktur zbiorczych.

Każdy klient podejmujący współpracę w formie bezgotówkowej otrzyma kartę zbliżeniową (z indywidualnymi limitami), umożliwiającą rozliczenie każdej transakcji u kierowcy. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i zapraszamy do kontaktu – z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie dla każdej firmy.

Skorzystaj z naszych usług, serdecznie zapraszamy Zespół Number One Taxi Warszawa